bezobratri.cz

Concerts & Events

Some of the concerts played

  • 2017
  • 2016
    • 22.11. - Znojmo - 25. výročí NP Podyjí v Louckém klášteře
    • 24.09. - Brno - Festival k 25 letům Sedmé generace
    • 18.09. - Znojmo - Znojemské vinobraní
    • 18.08. - Poznań (PL) - 50 let partnerství Brna a Poznaně
    • 23.07. - Níhov u Tišnova - Festival Prameny
    • 17.06. - Kopřivnice - Evropský svátek hudby
    • 28.05. - Bartošovice - Hraní na Bartošovickém mlýně
    • 08.05. - Znojmo - Festival vína VOC Znojmo
    • 23.04. - Praha - Klub Kaštan
    • 17.04. - Adamov - Dne Země u studánky Ptačí svatyně
    • 16.03. - Brno - Stará pekárna - Etno Jaro 2016
    • 11.02. - Brno - Křest CD O TOBJE Beaty Bocek
  • 2015
    • 18.10. - Praha - Struny dětem
    • 13.09. - Prostějov - Hanácké slavnosti
    • 12.09. - Vsetín - Valašské záření
    • 22.08. - Velehrad - Festival Šroubek
    • 16.08. - Rožnov pod Radhoštěm - Skanzen - Dřevěné městečko
    • 08.08. - Senica-Kunov (SK) - Festival Svojráz
    • 25.07. - Náměšť nad Oslavou - Dílny na Folkových prázdninách
    • 15.07. - Koper (SLO) - Festival JEFF
    • 11.07. - Polička - Colour Meeting Festival
    • 10.07. - Český Těšín - Meziplotki - festiválek u Beaty Bocek
    • 16.05. - Rajhrad - Muzejní noc
    • 26.04. - Chaloupky (Kněžice u Třebíče) - Den Země
    • 25.04. - Drahany - Sýrobraní
    • 18.04. - Veselí nad Moravou - EKOJARMARK
    • 06.02. - Znojmo - Klub Na Věčnosti
  • 2014
    • 21.12. - Lanškroun - Adventní trhy - nádvoří zámku
    • 13.12. - Lublin (PL) - Mikołajki Folkowe
    • 13.12. - ČT2 Folklorika - Worldmusic z Moravy
    • 04.12. - Brno - Akusticky u Palečka
    • 30.11. - Havířov - Vánoční městečko Havířov
    • 27.11. - Olomouc - Vánoční trhy Olomouc
    • 25.10. - Brno - Soukromá akce
    • 21.10. - Brno - Vyhlášení ankety Strom roku 2014
    • 27.09. - Svitavy - Svatováclavský košt 2014
    • 26.09. - Ivančice - Svatováclavské trhy
    • 16.08. - Beroun - Závodí Fest
    • 31.07. - Náměšť nad Oslavou - Folkové prázdniny - koncert
    • 26.07. - Náměšť nad Oslavou - Folkové prázdniny - workshopy
    • 24.07. - Luhačovice - Koncert na kolonádě
    • 20.07. - Ostrava-Vítkovice - Colours of Ostrava
    • 19.07. - Mikulov - Festival národů Podyjí
    • 16.07. - Ostrava - Czech Music Crossroads
    • 05.07. - Žilina - Soukromá akce
    • 19.06. - Roztoky u Prahy - Zahradní slavnost
    • 09.06. - Brno - Volné hraní si ve vinotéce Tondy Bukovského
    • 16.05. - Brno - Lávka na Kraví hoře - akce na její podporu
    • 12.05. - Český rozhlas Vltava - Čajovna (Petr Dorůžka)
    • 11.05. - Dolní Loučky - Farní slavnost
    • 27.04. - Chaloupky (Kněžice u Třebíče) - Den Země
    • 17.04. - Jablonec nad Nisou - Velikonoční slavnosti
    • 12.4. - Brno - Velikonoční slavnosti na Náměstí svobody
    • 3.4. - Praha - Křest CD Desátý den trní v Klubu Kaštan
    • 27.3. - Český rozhlas Regina - Noční proud s Iljou Kučerou
    • 24.3. - Radio R - Rozhovor v pořadu o kreativitě
    • 14.3. - Ostrava - Desátý den trní - křest nového CD v Klubu Parník
    • 13.3. - Radio Proglas - Jak se vám líbí - rozhovor
    • 26.2. - Brno - Desátý den trní - křest nového CD ve Staré pekárně
    • 17.2. - Radio Proglas - Třikrát z Proglasu (Milan Tesař)
    • 14.2. - Rádio 7 - Interval (Lucie Endlicherová)
    • 8.2. - Český rozhlas Vltava - Čajovna (Aleš Opekar)
  • 2013
    • 8.11. - Sibiu (Rumunsko) - Sibiu World Music Festival
    • 14.9. - Kunštát - Hrnčířský jarmark
    • 7.9. - Mikulov - Pálavské vinobraní
    • 23.8. - Litomyšl - Toulovcovy prázdninové pátky
    • 20.7. - Hodonín - Masarykovo muzeum
    • 15.6. - Karlovice na Jesenicku - Karlovická kosa
    • 5.5. - Bratislava - Bratislavský Majáles
  • 2012
    • Brno - Mezzanine Café
    • Hustopeče – Burčákové slavnosti
    • Mikulovice – Festival na Muně
    • Hrádek nad Nisou – Grabštejn Worldfest
    • Szolnok (H) – Heritage World Music Festival
    • Tasov – Beseda u bigbítu
    • Náměšť nad Oslavou – Folkové prázdniny
    • Czeremcha (PL) – Visegrad Wave
    • Pejškovna u Humpolce – Vránovské slavnosti
    • Brno – Koncert v Parku (s Japkama a Budoárem staré dámy)
    • Ostrava – Divadlo loutek
    • Brno – Klub Leitnerova
  • 2011
    • Brno Brněnské Vánoce (nám. Svobody)
    • Ostrava KD K-Trio
    • Plauen (D) – Folkherbst
    • Praha – Café V Lese
    • Brno – Setkání přátel koncovek, fujar a píšťal
    • Uherské Hradiště – Festival hudebních nástrojů lidových muzik
    • Brno – Hotel Santon
    • Mikulovice na Jesenicku – Festival na Muně
    • Znojmo – Znojemské vinobraní
    • Chrudim – Chrudimské obžínky
    • Slavičín (s Javory)
    • Telč – Prázdniny v Telči (s Javory)
    • Náměšť nad Oslavou – Folkové prázdniny (workshopy)
    • Maříž – Výročí keramické dílny
    • Rožnov pod Radhoštěm – Rožnovské slavnosti
    • Vsetín – Darebandfest
    • Brno – Babylonfest
    • Opatija (Chorvatsko) – EBU Folk Festival
    • Turnov – Staročeské řemeslnické trhy
    • Brno – Park Lužánky
    • Praha – Žánrové ceny Anděl 2010 v České televizi
    • Brno – pořad Na moll v České televizi
    • Brno – Klub Leitnerova
  • 2010
    • Brno – klub Melodka
    • Zašová – Zavírání léta
    • Kobylí – Přátelům hREJ
    • Mikulov – Pálavské vinobraní
    • Vavrišovo (SK) – Bitka pri Vavrišove
    • Náměšť nad Oslavou – Folkové prázdniny
    • Ostrava – Colours of Ostrava
    • Malatiná (SK) – Bačovské dni
    • Beňadovo (SK) – Hali-Gali-Fest
    • Praha – Křest CD Bezobav v A Studiu Rubín
    • Kostelecké Horky u Chocně
    • Komňa
    • Brno – SVČ Lávka, s kapelou Barbar Punk
    • Praha – Ateliér Modrý ostrov, s kapelou Szmyrum a Chechuum
    • Brno – Křest CD Bezobav – Klub Leitnerova
    • Veselí nad Moravou
    • 2010 Slovenská Ľupča – Festival Ozveny hradných múrov
    • Brno – Desert – Bohoslužba s Pavlem Zatloukalem
    • Mikulov – Den země
    • Brno – Sál B. Bakaly, s kapelou Japka
    • Brno – Kavárna Trojka
    • 2010 Brno – Klub Jolanda, s kapelou Szmyrum a Chechuum
    • Brno – Malé divadlo hudby, Knihovna Jiřího Mahena, Kleinův palác
  • 2009
    • Brno – Předvánoční cukrování v Klubu Leitnerova
    • Brno – 5 let s Bezobratry v Divadle Polárka
    • Brno – Vernisáž Veroniky Bužkové v Galerii SC
    • Brno – Kavárna Trojka, s kapelou Japka)
    • Oravská Polhora (SK) – Gajdovačka
    • Bratislava (SK) – Dni majstrov ÚĽUV
    • Bitka pri Vavrišove (SK)
    • Znojmo – Šramlfest
    • Náměšť nad Oslavou – Folkové prázdniny
    • Mikulov – Festival Národů Podyjí
    • Uhřice u Jevíčka – Hohřice Fest
    • Bojkovice – Hudební festival Mišmaš
    • Brno – Festival Hvězdné nebe nade mnou v Divadle Polárka
    • Brno – Klub Leitnerova, s kapelou Síla
    • Brno – Slovenský večer v divadle Polárka
    • Brno – Výročí Lužánek na Moravském náměstí
    • Brno – Výročí zábrdovické farnosti
    • Brno – Divadelní představení Inanna na ZŠ Pavlovská
    • Brno – Den Země na Špilberku
    • Bratislava (SK) – Klub Hlava XXII.
    • Brno – Klub Leitnerova
  • 2008
    • HRA NA FUJARU A KONCOVKU – workshop
    • Oravská Polhora (SK) – Gajdovačka
    • Slup u Znojma – Slavnosti chleba
    • Rožnov pod Radhoštěm – Jánošíkov dukát
    • Náměšť nad Oslavou – Folkové prázdniny (tvořivé dílny na výrobu píšťal)
    • Ivančice – festival Concentus Moraviae
    • Brno – Klub Leitnerova